Akcia -9%
Cena
125,90 €

Pôvodná cena
138,90 €

Ušetríte
9% (13 €)

Výrobca
Robobloq

Kód produktu
QOBO-SET

Skladom - Pripravené k okamžitému dodaniu
ks

Robobloq SET Qobo + Matematické rozšírenie je vynikajúci nástroj pre deti od 3 do 8 rokov, ktorý kombinuje zábavu a vzdelávanie. viac

Robobloq SET Qobo + Matematické rozšírenie je vynikajúci nástroj pre deti od 3 do 8 rokov, ktorý kombinuje zábavu a vzdelávanie.

QOBO je programovateľný slimák, ktorý je ideálny pre materské školy a 1. stupeň základnej školy. Pomáha deťom a žiakom pochopiť základy programovania prostredníctvom jednoduchého kódovania. Slimák Qobo používa puzzle karty s rôznymi znakmi a významami, ktoré dokáže rozpoznať pomocou inteligentného senzora.

Matematické rozšírenie je súčasťou tohto setu a je navrhnuté tak, aby učenie matematiky bolo pre deti zábavné a interaktívne. Puzzle sú užitočným doplnkom k slimákovi Qobo a pomáhajú deťom lepšie si zapamätať učivo a vzbudzujú v nich prirodzený záujem o štúdium.

Balenie obsahuje set 30 puzzlí, z toho 21 číslic, 7 matematických znamienok a puzzle s pokynom na začiatok a koniec. Vďaka týmto puzzlám môžete vytvoriť príklad, ktorý slimák prejazdom prečíta a povie hlasno správny výsledok. Tento produkt je skvelým spôsobom, ako deti naučiť základy programovania a matematiky zábavným a interaktívnym spôsobom.

Dokumentácia