Robobloq Qobo – matematické rozšírenie


Cena
39,90 €

Výrobca
Robobloq

Kód produktu
RB-15010011

Skladom - Pripravené k okamžitému dodaniu
ks

Učenie matematiky dokáže deti poriadne potrápiť. Vďaka šikovným puzzlám od spoločnosti Robobloq, sa z učenia stane zábavná hra. Puzzle sú užitočným príslušenstvom k šikovnému slimákovi Qobo. Tento spôsob výučby je lepšie zapamätateľný a vzbudí vo vašom dieťati prirodzený zápal pre štúdium.

Balenie obsahuje set 30 puzzlí, z toho 21 číslic, 7 matematických znamienok a puzzle s pokynom na začiatok a koniec. Vďaka nim vytvoríte príklad, ktorý slimák prejazdom prečíta a povie hlasno správny výsledok.

Ich farebné spracovanie hravo upúta detskú myseľ a pomôže jej si číslice vizuálne zapamätať. viac

Qobo

Učenie matematiky, tak trochu inak


Osvojenie si matematiky pre deti nebýva vždy ľahké. Našťastie, vďaka šikovným puzzlám od spoločnosti Robobloq, to ​​sa dá hravo zmeniť. Spojenie klasickej vedy s digitálnou technológiou prináša čerstvý vietor do tradičnej školskej výučby. Balenie obsahuje 30 puzzlí, z toho 21 číslic, 7 matematických znamienok a puzzle s pokynom na začiatok a koniec. Vytvorte príklad a šikovného slimáka Qobo položte na puzzle so symbolom štart. Slimák jazdou vpred prečíta zadaný príklad, a po dokončení jazdy hlasno povie výsledok úlohy.

Čo nájdete v balení

  • 30 puzzlí

Manualy