Ozobot kompletná sada magnetov

Akcia -7%
Cena
64,90 €

Pôvodná cena
69,70 €

Ušetríte
7% (4,80 €)

Výrobca
OZOBOT

Kód produktu
Ozo-magnety

Skladom - Pripravené k okamžitému dodaniu
ks

Osviežte, zjednodušte a zlepšite programovanie farebnými kódmi pomocou magnetov.

Ozobot Kompletný set magnetov obsahuje:
1. Ozobot Základná Sada Magnetov - 36ks 
2. Ozobot Rozširujúca Sada Magnetov - Rýchlosti 18ks
3. Ozobot Rozširujúca Sada Magnetov - Špeciálne Pohyby 18ks
viac

Ozobot Kompletný set magnetov pre prácu s farebnými kódmi

Obsahuje:

  1. Ozobot Rozširujúca Sada Magnetov - Rýchlosti Táto sada je ideálna pre zvýšenie rýchlosti učenia kódovania. Obsahuje 18 magnetických dielikov, ktoré sa ľahko spájajú s Ozobot Evo alebo Bit+ robotmi. Farebné kódy na dielikoch sú navrhnuté tak, aby podporovali logické myslenie a základy programovania u detí od predškolského veku.

  2. Ozobot Základná Sada Magnetov - 36ks Táto základná sada je základným stavebným kameňom pre každého malého programátora. S 36 magnetickými dielikmi a farebnými kódmi je táto sada perfektným štartovacím balíčkom pre deti, ktoré sa chcú naučiť základy kódovania a rozvíjať svoje kreatívne a analytické schopnosti.

  3. Ozobot Rozširujúca Sada Magnetov - Špeciálne Pohyby Pre deti, ktoré chcú ísť ešte ďalej, je tu sada Špeciálne Pohyby. S 18 dielikmi, ktoré sa dajú kombinovať s základnou sadou, táto rozširujúca sada pridáva novú úroveň interaktivity a zábavy do učenia kódovania. Farebné kódy na dielikoch sú navrhnuté tak, aby učili deti komplexnejším princípom programovania prostredníctvom hry.