Cena
57,90 €

Výrobca
OZOBOT

Kód produktu
OZO-035014-01

Skladom - Pripravené k okamžitému dodaniu
ks

Ozobot Crawler je nový spoločník pre Evo, ktorý rozširuje možnosti pohybu robota. Jeho konštrukcia pripomína šestinohého chrobáka a je programovateľný v aplikácii Ozobot Evo alebo v editore Ozobot Blockly. Crawler je ideálny pre žiakov od tretieho do deviatého ročníka a podporuje rozvoj kreativity, kritického myslenia a schopností riešenia problémov. Dodáva sa v troch farebných prevedeniach a je vhodný pre výuku s podpornými lekciami dostupnými v online knižnici Ozobot Classroom. viac

https://www.unoneto.sk/a/ozobot-crawler-clanok

Ste pripravení posunúť svoje programátorské zručnosti na novú úroveň?
Ozobot s radosťou predstavuje najnovšieho spoločníka pre Evo - Crawler! Pri jeho navrhovaní, zostavovaní a programovaní si deti vyskúšajú skutočné výzvy, ktoré posilnia ich kreativitu, kritické myslenie a schopnosť riešiť problémy.

Ozobot Crawler ponúka nový pohľad na programovanie Evo, ktorý študentov núti premýšľať nad rámec bežných pohybov obľúbeného robotíka.
Konštrukcia pripomína šesťnohého chrobáka. Na neho Evo posadíte a naprogramujete, aby hýbal svojimi novými končatinami.
Využiť pri tom môžete editor Ozobot Blockly založený na pretahovaní blokov alebo samotnú Evo aplikáciu.
Crawler sa potom pustí do vykonávania jedinečných pohybov a akcií! A vy môžete zblízka preskúmať mechanickú súhru jednotlivých komponentov a prepojenie Evo s jeho novou mobilnou časťou.

Crawler sa dodáva v krabici so šiestimi samostatnými sadami v zapečatených sáčkoch, celkom v troch farebných variantách.
Výuku s ním môžete podporiť obsahom lekcií, ktoré sú k dispozícii v online knižnici Ozobot Classroom.

Oživte programovanie robota Evo Malý robot Evo toho dokáže naozaj veľa - prehráva najrôznejšie zvuky, predvedie svetelnú show aj cool pohyby.
Nedokáže ale sám prekonávať vyššie prekážky. Kúpte mu nového parťáka Ozobot Crawler, ktorý mu s tým pomôže a rozšíri rozsah jeho pohybu!

Konštrukcia Crawleru pripomína chrobáka. Má celkom šesť nôh, ktoré sa hýbu v rôznych vzorcích v závislosti na požadovanom type naprogramovaného pohybu.

Ich koordináciu zabezpečuje niekoľko spojovacích tyčí. Konce nôh, ktoré sa dotýkajú jazdovej plochy, sú vybavené gumovými krúžkami pre lepšiu trakciu.

Veľmi dôležitou súčasťou Crawleru je sedlo. Evo do neho zacvakne pomocou systému výstupkov drážok.

Keď je pevne usadený na svojom mieste, nič nebráni tomu, aby sa energia z jeho hnacích koliesok preniesla na nové končatiny! Vyberte si z dvoch spôsobov kódovania.

Študenti môžu Evo naprogramovať k pohybu nôhami v kódovacom editore Ozobot Blockly založenom na pretahovaní blokov alebo pomocou ovládania aplikácie Evo Crawler Drive.

Či už si vyberú akýkoľvek spôsob, Crawler poskytuje nekonečné možnosti zapojenia a rozvoja kreativity. Nechajte robotíka vyraziť na vzrušujúcu jazdu, hrajte sa so zmenou rýchlosti a smeru pohybu, vykonávajte bláznivé tanečné kreácie! Sledujte pri tom, ako jednotlivé mechanické časti spolupracujú v dokonalej koordinácii.

Ozobot crawler

Podporujte rozvoj detí zábavnou formou Crawler je ideálny pre žiakov od tretieho do deviatého ročníka. Pretože ponúka novú dynamiku programovania Evo, núti ich premýšľať nad rámec bežného pohybu ich robota. Dokáže tak hravou formou rozvíjať detskú kreativitu, kritické myslenie a schopnosti riešenia problémov.

Svoju výuku môžete podporiť obsahom medziodborových lekcií, ktoré sú k dispozícii v online knižnici Ozobot Classroom.

Rad nových zručností si študenti osvoja pri samotnom zostavovaní Crawlera. Ten sa dodáva v balení po šiestich kusoch, zabalených jednotlivo v zapečatených sáčkoch.

Aby bola práca s ním ešte zábavnejšia, Ozobot do každej sady vložil hneď 3 žiarivé farebné varianty Crawlera. Komponenty môžete z jednotlivých sáčku ľubovoľne kombinovať a vytvárať tak vlastné pestrofarebné modely!

Zostavenie Crawlera nie je vôbec nič ťažké! Jednoduché pokyny nájdete v návode, postupovať môžete tiež podľa inštrukcií v tomto videu.

Pozrite sa, aká je s novým parťákom Ozobota zábava!

Zhrnutie vlastností:

  • Interaktívna výuková pomôcka
  • Dizajn šestinohého chrobáka
  • Rozšírenie možností pohybu robota Evo
  • Programovateľný v aplikácii Ozobot Evo a editore Ozobot Blockly Rozvíja detskú kreativitu, kritické myslenie a schopnosti riešenia problémov.
  • Vhodné pre žiakov od tretieho ročníka
  • Podporné výukové lekcie dostupné v Ozobot Classroom
  • Dodávaný v 3 farebných prevedeniach Rozmery: 7,9 x 8 x 6,9 cm


Pozn.:
Nie je kompatibilný s Ozobot Bit+
Obsah balenia Ozobot Crawler - 6 ks