Cena
3,50 €

Výrobca

Kód produktu
OZO-3D-PUK

Na objednávku - Tovar je na ceste. Pre bližsie informácie o dodaní nás kontaktujte.
ks

3D príslušenstvo - ozobot 3D puky sú ideálne pre vaše obľúbené hry alebo na ťahanie z miesta na miesto v prívese ozobotov. viac

Ozobot 3D Puky predstavujú úžasné príslušenstvo, ktoré pridáva nový rozmer do sveta vášho obľúbeného vzdelávacieho Ozobota.
Tieto 3D puky sú neodmysliteľným doplnkom pre vaše hry a sú zároveň skvelým spôsobom, ako pripojiť Ozobota k ďalším zábavným aktivitám.

S ideálnou veľkosťou a dizajnom sú Ozobot 3D Puky perfektné na ťahanie z miesta na miesto vo vašom prívese Ozobotov. Vytvárajte svoje vlastné trasy a scénky, a sledujte, ako váš Ozobot pohodlne cestuje z bodu A do bodu B s touto hravou a inovatívnou prílohou.

Navyše, tieto 3D puky sú nielen praktické, ale aj zábavné. Môžete ich využiť pri rôznych hrách a súťažiach, ktoré podporujú kreativitu, spoluprácu a riešenie problémov. Ozobot 3D Puky pridávajú interaktivitu a dynamiku k vášmu Ozobotovmu dobrodružstvu, zatiaľ čo zachovávajú jednoduchosť používania.

Rozšírte si hranie s Ozobotom a objavujte nové možnosti pre vzdelávanie a zábavu. Buďte pripravení na nové úrovne kreativity a dobrodružstva so svojím Ozobotom vďaka tomuto inovatívnemu 3D príslušenstvu.

Rozmer: 23x8mm

Štandard dodávana farba: Čierna (možné vyrobiť farebné prevedenie podľa požiadaviek)