Cena
719 €

Výrobca
MAPEX

Kód produktu
VE5294FTVM

Na objednávku - Tovar je na ceste. Pre bližsie informácie o dodaní nás kontaktujte.
ks

Akustické bicie MAPEX VE5294FTVM Venus prer začinajúcich aj pokročilých bubeníkov a bubeníčky všetkých vekových kategórií viac

Akustické bicie MAPEX VE5294FTVM Venus sú vynikajúcim nástrojom pre hudobníkov všetkých úrovní. Táto sada vrátane 5-dielneho súpravu bicií a stolový, je navrhnutá s dôrazom na výkonovú kvalitu a ergonómiu.

Každý buben v sade MAPEX VE5294FTVM Venus je vyrobený z kvalitného dreva, ktoré zabezpečuje vynikajúcu rezonanciu a výrazný tón. Poskytujú jasný a plný zvuk, čo umožňuje hudobníkom vyjadriť sa cez ich hru. Bicie majú priestranné veľkosti, vrátane 20-palcového basového bubeníka, 10- a 12-palcových tomov, 14-palcového stredného bubeníka a 14-palcového kovového bubeníka. Tieto rôzne veľkosti a druhy bicií ponúkajú pestrosť v zvuku a flexibility pri tvorbe hudby.

MAPEX Venus je tiež vybavený kvalitnými príslušenstvom, vrátane statívov na bicie, stoličky a pedála na basový bubeník. Tieto doplnky sú štandardného dizajnu a kvality, čo zaručuje pohodlné hranie a dlhú životnosť.

Okrem toho je súprava Venus navrhnutá s dôrazom na ergonómiu a ovládanie. Bicie majú nastaviteľné stolové, ktoré umožňujú hraly hudobníkovi nastaviť si biciu sadu podľa svojich preferencií a zručnosti. Rovnako sú trsy dobierky vybavené pohodlnými gripmi, ktoré uľahčujú úchop pri hre. To všetko uľahčuje hudobníkom dosiahnuť lepší výkon a komfort počas hrania.

Celkovo je sada MAPEX VE5044FTVI Venus výbornou voľbou pre hudobníkov, ktorí hľadajú vysoko kvalitné a výkonné akustické bicie. S kvalitnými konštrukčnými materiálmi, zvukovými možnosťami a pohodlným ovládaním poskytuje tú pravú hodnotu za svoju cenu. So súpravou MAPEX VE5044FTVI Venus sa hudobníci môžu cítiť inšpirovaní a pripravení na vyskúšanie nových hudobných štýlov a techník

Príslušenstvo3

Alternatívne produkty1