Kai´s Education - Kai's Clan Start Kit- sada 4 robotov


Cena
1 365 €

Výrobca
Kai´s Education

Kód produktu
KE-STARTKIT

Na objednávku - Tovar je na ceste. Pre bližsie informácie o dodaní nás kontaktujte.
ks

Kai´s Education - Kai's Clan Start Kit - sada 4 robotov.
Učte programovanie, robotiku, AR, VR a Internet vecí (IoT) na jednoducho použiteľnej webovej platforme, ktorá funguje bezproblémovo na takmer akomkoľvek zariadení. Študenti programujú svoje roboty, aby sa pohybovali po podložke v reálnom čase, kdekoľvek na svete. viac

Úplne pohlcujúci a spolupracujúci zážitok s AR a VR programovaním. Učte programovanie, robotiku, AR, VR a Internet vecí (IoT) na jednoducho použiteľnej webovej platforme, ktorá funguje bezproblémovo na takmer akomkoľvek zariadení. Študenti programujú svoje roboty, aby sa pohybovali po podložke v reálnom čase, kdekoľvek na svete.

Kai´s Clan - Multifunkčná platforma pre AR a VR programovanie a vzdelávanie

Kai's Clan je nielen platformou pre programovanie v AR a VR, ale aj pre vzdelávanie v oblasti robotiky, AR, VR a IoT. Je to jednoducho použiteľná webová platforma, ktorá umožňuje študentom programovať svojich robotov a navigovať ich po podložke v reálnom čase, kdekoľvek na svete sa práve nachádzajú. Zároveň môžu spolupracovať so svojimi 3D robotickými avatarmi vo virtuálnom svete, čo umožňuje úplne novú dimenziu interakcie.

Ak potrebujete niečo do začiatku odporučili by sme štartovaciu sadu . Ak máte väčší počet detí v triede odporúčame školskú sadu .

Kai´s Education - Kai´s Clan 4 roboti

Tvorte vlastné robotické avatary v Minecrafte alebo Tinkercade s Kai's Clan

Vďaka najnovšiemu prelomovému rozšíreniu Kai's Clan môžu študenti tvoriť vlastné 3D robotické avatary v Tinkercade alebo Minecrafte. Tieto avatary sú potom využívané na rozvíjanie kreatívnych zručností a pri rozprávaní príbehov. Keď študenti programujú svojho Kai robota, avatar sa pohybuje po virtuálnom svete, čo poskytuje nové a zábavné spôsoby učenia.

Vytvárajte 3D prostredie a zobrazujte ich v AR alebo VR!

S Kai's Clan môžu učitelia vytvárať vlastné 3D prostredia, ktoré zodpovedajú vyučovanej látky. Študenti potom môžu tieto prostredia preskúmať v AR alebo VR, čo im umožňuje lepšie si predstaviť a porozumieť rôznym konceptom.

Kai´s Education - Kai´s Clan Detské programovanie

Premeňte s Kai´s Clan programovanie na tímový šport

Kai's Clan umožňuje študentom spolupracovať a súťažiť v rôznych misiách pomocou multiplayerovej spolupráce. Študenti sa môžu spojiť a spolupracovať na riešení reálnych problémov, čo umožňuje rozvoj kritického myslenia a riešenia problémov. Pokiaľ si to prajete, môžete dokonca organizovať súťaženie medzi triedami!

Kai's Clan je multifunkčným STEAM nástrojom, ktorý poskytuje inovatívny spôsob učenia programovania a rozvíjania digitálnych zručností. Vďaka kombinácii AR a VR technológií s robotikou a vzdelávaním sa jedná o výnimočnú platformu, ktorá pomáha študentom lepšie porozumieť digitálnemu svetu.

Ostatné vlastnosti platformy Kai's Clan zahŕňajú prispôsobenie výučby podľa potrieb každej triedy, jednoduché ovládanie a intuitívny design na rýchle porozumenie funkciám. Vďaka online prístupu a možnosti využitia na rôznych zariadeniach sa študenti môžu učiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Ďalšou výhodou je tiež možnosť využitia tejto platformy v rôznych oblastiach a odvetviach, napríklad v podnikaní, architektúre alebo zdravotníctve. Využitie AR a VR technológií prináša nové možnosti pre vzdelávanie a rozvoj kreatívnych zručností a inovatívnych myšlienok.

Celkovo možno povedať, že Kai's Clan je inovatívna a všestranná platforma pre výučbu programovania a digitálnych zručností, ktorá ponúka úplne nový a zaujímavý spôsob výučby. Vďaka svojim funkčnostiam umožňuje študentom rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti v oblasti technológie a pripravuje ich na digitálnu budúcnosť.

Pre žiakov od 11 do 17 rokov.

Kai´s Education - Kai´s Clan

Čo obsahuje balenie:

- 4 x Kai roboti (s nabíjacími batériami - 4 hodiny hrania s 1 hodinou rýchleho dobíjania)
- Prístup do programovacieho prostredia app.kaisclan.ai

Špecifikácia

- Batéria s dobou nabíjania 60 minút as výdržou až 4 hodiny, Lítium-iónová batéria 3,7V 850mAh 3,15Wh vo vnútri každého robota
- Pripojenie Bluetooth a WiFi