Kai´s Education - Kai's Clan - školská sada 12 robotov


Cena
3 369 €

Výrobca
Kai´s Education

Kód produktu
KS-EDU12

Na objednávku - Tovar je na ceste. Pre bližsie informácie o dodaní nás kontaktujte.
ks

Kai´s Education - Kai's Clan - školská sada 12 robotov.
Učte programovanie, robotiku, AR, VR a Internet vecí (IoT) na jednoducho použiteľnej webovej platforme, ktorá funguje bezproblémovo na takmer akomkoľvek zariadení. Študenti programujú svoje roboty, aby sa pohybovali po podložke v reálnom čase, kdekoľvek na svete. viac

Parametre

Stav tovaru Nové
Záruka 24 mesiace
Značka Kai´s Education
Modelový rad Kai's Clan
Určené pre 2.stupeň ZŠ (Starší školský vek), Stredné školy

Špecifikácia

Kai's Education - Kai's Clan - 12x robot (triedna sada)

Kai's Clan - multifunkčná platforma pre AR a VR programovanie a vzdelávanie


Kai's Clan je nielen platformou pre programovanie v AR a VR, ale aj pre vzdelávanie v oblasti robotiky, AR, VR a IoT. Jedná sa o webovú platformu, ktorá umožňuje študentom programovanie robotov a ich navigáciu v reálnom čase po podložke nech už sa nachádza kdekoľvek na svete. Zároveň môžu spolupracovať so svojimi 3D robotickými avatarmi v virtuálnom svete, čo predstavuje úplne novú dimenziu interakcie.

Kai´s Education - Kai´s Clan 12 triedny set

Tvorte vlastné robotické avatary v Minecrafte alebo Tinkercade s Kai's Clan

Vďaka najnovšiemu prelomovému rozšíreniu Kai's Clan môžu študenti tvoriť vlastné 3D robotické avatary v Tinkercade alebo Minecrafte. Títo avatári sú potom využívaní na rozvíjanie kreatívnych zručností a pri rozprávaní príbehov. Keď študenti programujú svojho Kai robota, avatar sa pohybuje po virtuálnom svete, čo poskytuje nové a zábavné spôsoby učenia.

Triednu sadu je možné rozšíriť doplnkovou sadou 4 robotov. V opačnom prípade môžete zakúpiť štartovaciu sadu

Vytvárajte 3D prostredie a zobrazujte ich v AR alebo VR!

S Kai's Clan môžu učitelia vytvárať vlastné 3D prostredia, ktoré zodpovedajú vyučovanej látky. Študenti potom môžu tieto prostredia preskúmať v AR alebo VR, čo im umožňuje lepšie si predstaviť a porozumieť rôznym konceptom.

Kai´s Education - Kai´s Clan Detské programovanie

Premeňte s Kai´s Clan programovanie na tímový šport

Kai's Clan umožňuje študentom spolupracovať a súťažiť v rôznych misiách pomocou multiplayerovej spolupráce. Študenti sa môžu spojiť a spolupracovať na riešení reálnych problémov, čo umožňuje rozvoj kritického myslenia a riešenia problémov. Pokiaľ si to prajete, môžete dokonca organizovať súťaženie medzi triedami!

Kai's Clan je multifunkčným STEAM nástrojom, ktorý poskytuje inovatívny spôsob učenia programovania a rozvíjania digitálnych zručností. Vďaka kombinácii AR a VR technológií s robotikou a vzdelávaním sa jedná o výnimočnú platformu, ktorá pomáha študentom lepšie porozumieť digitálnemu svetu.

Ostatné vlastnosti platformy Kai's Clan zahŕňajú prispôsobenie výučby podľa potrieb každej triedy, jednoduché ovládanie a intuitívny design na rýchle porozumenie funkciám. Vďaka online prístupu a možnosti využitia na rôznych zariadeniach sa študenti môžu učiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Ďalšou výhodou je tiež možnosť využitia tejto platformy v rôznych oblastiach a odvetviach, napríklad v podnikaní, architektúre alebo zdravotníctve. Využitie AR a VR technológií prináša nové možnosti pre vzdelávanie a rozvoj kreatívnych zručností a inovatívnych myšlienok.

Celkovo možno povedať, že Kai's Clan je inovatívna a všestranná platforma pre výučbu programovania a digitálnych zručností, ktorá ponúka úplne nový a zaujímavý spôsob výučby. Vďaka svojim funkčnostiam umožňuje študentom rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti v oblasti technológie a pripravuje ich na digitálnu budúcnosť.

Pre žiakov od 11 do 17 rokov.

Kai´s Education - Kai´s Clan

Čo obsahuje balenie:

- 4 x Kai roboti (s nabíjacími batériami - 4 hodiny hrania s 1 hodinou rýchleho dobíjania)
- Prístup do programovacieho prostredia app.kaisclan.ai

Špecifikácia:

- Batéria s dobou nabíjania 1 hodiny a výkonom až 4 hodiny, Lítium-iónová batéria 3,7V 850mAh 3,15Wh vo vnútri každého robota
- Pripojenie Bluetooth a WiFi
- Tvrdý a odolný materiál ABS a polycarbonátu, tvrdý cestovný kufrík, vonkajšie rozmery: 600× 440×285, objem 44 litrov

AR (Rozšírená reality)
VR (Virtuálna realita)
IoT (Internet of Things - pripojené objekty a zariadenia, ktoré sú vybavené senzormi, softvérom a ďalšími technológiami, ktoré umožňujú medzi sebou prenášať a prijímať dáta)