O NÁS

Realizujeme sa v oblasti moderného vzdelávania 21. storočia a kvalitných edukačných pomôcok. Naša spoločnosť bola založená s cieľom otvoriť nové možnosti pre vzdelávanie a prispieť k digitálnej gramotnosti a modernizácii v školách.

Naše poslanie spočíva v poskytovaní podpory školám pri výbere moderných edukačných pomôcok, ktoré podporujú u žiakov rozvoj logického myslenia, kritického myslenia a rozvoj digitálnej gramotnosti. Sme hrdí na to, že naša práca prispieva k zvyšovaniu kvality moderného vzdelávania a k tomu, aby školáci získavali vedomosti s kľúčovými zručnosťami pre 21. storočie.

Našou hlavnou motiváciou je vytvoriť prostredie, kde moderné vzdelávanie nie je len inováciou, ale aj normou. Chceme do domácností priniesť edukačné hračky, ktoré nie sú len zábavné, ale aj prispievajú k rozvoju detí. V našej ponuke nájdete iba výnimočné produkty, ktoré sme osobne otestovali a s ktorými sme absolútne stotožnení. Našou snahou je poskytnúť vám iba to najlepšie, čo svet moderného vzdelávania a edukačných hračiek môže ponúknuť.

Sme hrdí na našu prácu a tešíme sa, že vám môžeme pomôcť vytvoriť vzdelávací a zábavný svet pre vaše deti.

Zakladateľ : Bc. Matúš Benčo

"Naše úsilie sme zasvätili modernému vzdelávaniu a kvalitným edukačným pomôckam pre deti."