Ozobot Crawler: Nový prírastok do rodiny Evo! 🤖🦗

Ozobot Crawler: Nový prírastok! 🤖🦗

Ak ste fanúšikmi Ozobotov a ich vzdelávacích možností, určite sa vám bude páčiť Ozobot Crawler.

Spestrite možnosti programovania pre model EVO:


Malý robot Evo toho dokáže veľa - prehráva najrôznejšie zvuky, predvádza svetelnú šou a dokáže spraviť  viac ako zaujímavé pohyby. Nedokáže však sám preliezť vyššie prekážky. Zaobstarajte mu nového parťáka, Ozobota Crawlera, ktorý mu v tom pomôže a rozšíri jeho rozsah pohybu!
Crawler svojím dizajnom pripomína chrobáka. Má celkom šesť nôh, ktoré sa pohybujú v rôznych vzoroch v závislosti od požadovaného typu naprogramovaného pohybu.
Ich koordináciu zabezpečuje niekoľko spojovacích tyčí. Konce nôh, ktoré sa dotýkajú bežeckého povrchu, sú vybavené gumovými krúžkami na lepšiu trakciu.
Sedlo je veľmi dôležitou súčasťou pásového vozidla Crawler. ozoot Evo sa do neho zacvakáva pomocou systému drážkových výstupkov. Po jeho pevnom nasadení už nič nebráni prenosu energie z jeho hnacích kolies na nové končatiny!

Vyberte si z dvoch spôsobov kódovania

Študenti môžu naprogramovať Evo na pohyb nohami v kódovacom editore Ozobot Blockly založenom na ťahaní blokov alebo pomocou ovládacích prvkov aplikácie Evo Crawler Drive. Bez ohľadu na to, ktorý spôsob si vyberú, Crawler poskytuje nekonečné možnosti zapojenia a rozvoja kreativity. Nechajte robotov vyraziť na vzrušujúcu jazdu, hrajte sa so zmenou rýchlosti a smeru pohybu, predvádzajte bláznivé tanečné kreácie!

Sledujte, ako rôzne mechanické časti spolupracujú v dokonalej koordinácii.

Podporte rozvoj detí zábavnou formou

Crawler  ponúka novú dynamiku programovania Evo, núti premýšľať nad rámec bežného pohybu ozobota. Hravou formou tak môže rozvíjať kreativitu, kritické myslenie a schopnosti riešiť problémy. Výučbu môžete podporiť medzipredmetovým obsahom, ktorý je k dispozícii v online knižnici Ozobot Classroom. Žiaci sa naučia mnoho nových zručností, keď budú sami stavať Crawlera. Dodáva sa v balení po šiestich kusoch, jednotlivo zabalených v zatavených vreckách. Aby bola práca s ním ešte zábavnejšia, zaradili sme do každej sady tri žiarivo farebné verzie Crawlera. Môžete ľubovoľne kombinovať komponenty z každého vrecka a vytvárať si vlastné farebné modely!

Zostaviť Crawler nie je vôbec ťažké! Jednoduché pokyny nájdete v príručke, môžete tiež postupovať podľa pokynov v tomto videu

Pozrite sa, koľko zábavy je s novým pomocníkom Ozobot Crawler

Ak chcete svojho ozobota obohatiť o túto skvelú novinku, môžete si ju zakúpiť na našom webe 
https://www.unoneto.sk/p/ozobot-crawler-sada-6ks