Headrush CORE ! Dokonalý gitarový a vokálny all-in-one FX procesor !

Headrush sa môže pochváliť super jvýkonným, univerzálnym a parádne realisticky znejúcim podlahovým FX procesorom.

Model CORE berie základ z modelu PRIME a je dokonca o niečo vylepšený a pri tom si ho môžte zakúpiť v nižšej cene ako PRIME.
Do 5.11.2023 je v pri nákupe cez náš eshop www.unoneto.sk vo zvýhodnenej cene 849,- EUR.

Odkaz na produkt v eshope

O kvalite zvuku sa dočítate na rôznych fórach a veľa ukážok nájdete aj na youtube, zopár odkazov sem prilepím, aj keď sú v EN jazyku.

Oproti modelu PRIME je kompaktnejší a v porovnaní s verziou Headrush MX5 o niečo väčší.
Je vybavený intuitívnym päťnožným spínačom a rtromi ovládácimi potenciometrami.

K dispozícii je samozrejme dotykový displej, na ktorom si všetko pekne do detailu nastavíte.

K dispozícii je obrovská knižnica modelovaných pedálov, zosilňovačov a mikrofónov, do ktorých sa zamilujete. Vytvárajú totiž najobľúbenejšie vintage, moderné vybavenie s bezprecedentnou presnosťou a prirodzenou dynamickou odozvou.

Tento digitálny arzenál podlieha pravidelným aktualizáciám a rozširujúcim balíkom a v praxi je možné tieto časti digitálneho vybavenia presúvať do vlastných zariadení prostredníctvom 7" displeja. Dá sa povedať, že upgradami sa zariadenie stále vyvíja / vylepšuje.

Medzi ďalšie doplnkové funkcie pre gitaristov patrí päťminútový looper, MIDI konektivita, USB výstup na použitie ako audio rozhranie, Bluetooth a WiFi kompatibilita.
Môžete si dokonca nahrať svoje skladby priamo do Core, aby ste ich súčasne mohli hrať, čo je skvelá vec aj na každonenné cvičenie.

Značná pozornosť bola venovaná aj spevákom, vďaka čomu je Core veľmi solídnym all-in-one zariadením pre všestranného hudobníka. 
Je načítaná sada vokálnych efektov vrátane softvéru Antares Auto-Tone.

Ako to však bolo v prípade Prime, najväčší záujem vzbudia možnosti klonovania zosilňovačov a pedálov. 
Patentovaná technológia klonovania HeadRush detailne zachytáva zvuk, dynamiku a čo je najdôležitejšie, pocit z vašich obľúbených zosilňovačov, predzosilňovačov, skresľovacích pedálov, overdrive pedálov a dokonca aj fuzz pedálov
.

Metal demo (video):

HeadRush sa predáva vo veľmi dobre cene oproti konkurenčným modelom danej kategórie (849 - 899 EUR) – čo je výrazne lacnejšie ako Neural DSP Quad Cortex (od 1700,-EUR) a dostupnejšie ako Helix od Line6 (nad 1500,-EUR).

Áno, Neural DSP a Line 6 sú považované v tejto kategórií za zlatý štandard, ale zdá sa, že HeadRush nezaostáva kvalitou a s modelom CORE má namierené stať sa zo súčasnej ponuky obľubeným multiprocesorom.

Odporúčame tento efekt všetkým hudobným kreativcom :-)